Ważne: strona https://www.markusia.pl wykorzystuje pliki cookies w celach realizacji procesu zamówienia oraz statystycznych. Polityka plików cookies ». | Zamknij »
Oeko-Tex Standard 100

Nazwa: Śpiworek z kapturem do fotelika/wózka Voksi Baby Wrap - szary/gwiazdki

Dostępność: dostępny

Wysyłka: natychmiastowa / gratis

Marka: BeSafe Voksi »         zobacz stronę www »

Asortyment: foteliki - akcesoria »

Wiek: 0-1roku

Kolor: szary/biały

Materiał: bawełna/poliester

Wymiary (cm): szer. 110 x wys. 2 x dł/gł. 110

voksi-logo.jpg
Zamówienia tel. 605-036-950
 
opis zapytanie o produkt

Kocyk dziecięcy, który utrzymuje Twojego malucha w komforcie i chroni przed chłodem podczas przebywania w foteliku samochodowym

Koc z kapturem Voksi® Baby Wrap pasuje do większości fotelików samochodowych i wózków. Sprytne otwory umieszczone w tylnej części sprawiają, że można go z łatwością nałożyć na fotelik lub wózek.

 • Wszystkie materiały certyfikowane zgodnie z Oeko-Tex® Standard 100, klasa 1
 • Otwory w tylnej części dla bezpiecznego przeciągania uprzęży w foteliku lub wózku
 • Można używać z uprzężą 3-punktową i 5-punktową
 • Bezpieczne zapięcie na rzep, które można szybko otworzyć by dostosować temperaturę
 • Wewnętrzna i zewnętrzna strona koca wykonane z 100% bawełny o wysokiej przepuszczalności powietrza
 • Mały kaptur do ochrony głowy dziecka


W jaki sposób Koc Baby Wrap dopasowuje się do Ciebie i Twojego dziecka?

Opracowując Koc Voksi® Baby Wrap, naszym celem było dostarczenie często podróżującym rodzicom rozwiązania, które zapewni dziecku wygodę i ochronę w foteliku samochodowym, nie ograniczając jednocześnie bezpieczeństwa dziecka. Dzięki otworom o różnych wysokościach w tylnej części koca dla uprzęży wewnętrznej, ten kocyk dziecięcy umożliwia ustawienie uprzęży fotelika we właściwej pozycji, bez dodawania grubej, dodatkowej warstwy między dzieckiem a uprzężą. Ponadto Koc Voksi® Baby Wrap chroni również dziecko podróżujące w wózku, które podczas swojego pierwszego roku życia jest jeszcze wciąż małe i delikatne.


Unikalne połączenie materiałów

Wszystkie części produktu Voksi® Baby Wrap są certyfikowane zgodnie z Oeko-Tex® Standard 100, klasa 1, co gwarantuje, że dziecko będzie otoczone materiałami wolnymi od niebezpiecznych substancji lub szkodliwych chemikaliów. Aby zapewnić dziecku najwyższy komfort, wewnętrzna i zewnętrzna tkanina Koca Voksi® Baby Wrap wykonana jest w 100% z miękkiej bawełny, która jest oddychająca i utrzymuje dziecko w przyjemnej temperaturze.


Cechy produktu ułatwiające codzienne użytkowanie

Oprócz wysokiej jakości materiałów, Koc Voksi® Baby Wrap oferuje również sprytne sposoby zamykania i owijania dziecka. Dzięki temu, że zamykany jest na rzepy w czterech miejscach, możesz mieć pewność, że pozostaje zamknięty, kiedy tego chcesz. W tym samym czasie możesz łatwo otworzyć go jednym szybkim ruchem, dzięki czemu możesz łatwo dopasować Koc Voksi® Baby Wrap do warunków i preferencji dziecka. Otwory z tyłu ułatwiają dopasowanie uprzęży fotelika lub wózka, a wycięcia o różnych wysokościach pozwalają na używanie Koca Voksi® Baby Wrap przez cały okres użytkowania fotelika.

Informacje techniczne:

 • Wymiary:
  – Rozłożony: długość: 110 cm, szerokość: 110 cm
  – Złożony: długość 87 cm, szerokość na górze: 40 cm, szerokość na dole: 35 cm
 • Warstwa zewnętrzna: 60% bawełna, 40% poliester
 • Warstwa wewnętrzna: 100% bawełna
 • Wypełnienie: 100% lekki poliester
 • Pranie: Prać w 30°C na delikatnym cyklu


Wszystkie materiały Voksi® Baby Wrap są certyfikowane zgodnie z Oeko-Tex® Standard 100, klasa 1. Oeko-Tex® to niezależny system testowania i certyfikacji tekstyliów, produktów pośrednich i końcowych na wszystkich etapach produkcji. Wybierając produkt wykonany z materiałów posiadających certyfikat Oeko-Tex®, Ty jako rodzic możesz mieć pewność, że Twoje dziecko będzie otoczone materiałami wolnymi od niebezpiecznych substancji lub szkodliwych chemikaliów.

Oczekując odpowiedzi podaj e-mail lub telefon