Nazwa: Ochraniacz fotelika samochodowego BeSafe Stretch - szary
Dostępność: dostępny
Wysyłka: natychmiastowa / 15 zł
| Marka: BeSafe Akcesoria » | zobacz stronę www » |
|
Asortyment: Foteliki - akcesoria »
Wiek: 6m+
Kolor: szary
Wymiary (cm): szer. 92.8 x wys. 56.8 x dł/gł. 41
Waga: 0.500kg
| opis | pobierz |
Nowe pokrowce/ochraniacze na foteliki samochodowe BeSafe zostały wykonane z wysokiej jakości materiału bambusowego i bawełnianej podszewki. To połączenie oferuje rodzicom wyjątkowo miękki produkt, umożliwia lepsze dopasowanie i nowoczesny wygląd.
Dzięki zakładkom montażowym dopasowanie produktu do fotelika jest jeszcze łatwiejsze - nie ma potrzeby wciskania lamówki ochraniacza by w pełni osadził się on na foteliku, dodatkowo zakładki zapobiegną samowolnemu ściąganiu ochraniacza z fotelika.
Ochraniacz na fotelik to doskonałe rozwiązanie aby utrzymać tapicerkę fotelika w czystości i dobrym stanie. Dodatkowym atutem jest łatwość w zdejmowaniu ochraniacza z fotelika oraz możliwość montażu na fotelikach z ISOfix'em.
Materiały, z których zostały wykonane ochraniacze spełniają normy i przepisy, które potwierdzają, że są wolne od wszelkich szkodliwych substancji. Pokrowce można prać w pralce.
dystrybutor: Janusz Musioł MARKO Spółka Komandytowa
adres: 44-300 Wodzisław Śląski, Rybnicka 2D ,Polska
producent: HTS BESAFE
adres: 3535 Krøderen, Sundvollhovet 35 ,Norway
Wszystkie tkaniny są zgodne z surowymi standardami REACH.







