Ważne: strona https://www.markusia.pl wykorzystuje pliki cookies w celach realizacji procesu zamówienia oraz statystycznych. Polityka plików cookies ». | Zamknij »

Nazwa: Smoczek do butelek Classic+ 0m+ - 2 szt

Dostępność: dostępny

Wysyłka: natychmiastowa / 15 zł

Marka: Avent »         zobacz stronę www »

Asortyment: butelki, kubki, bidony, smoczki »

Wiek: 0+

philips_logo.jpg
Zamówienia tel. 605-036-950
 
opis zapytanie o produkt

Dzięki smoczkowi Philips Avent Classic + dziecko może kontrolować wypływ pokarmu, co pozwala uniknąć przekarmienia i wypluwania. Wyjątkowy zaworek zgina się, umożliwiając dopływ powietrza do butelki. Wspomaga zdrowe, aktywne karmienie i zmniejsza częstotliwość występowania rozdrażnienia i kolki.*

Wyjątkowy zaworek zgina się, dostosowując się do rytmu ssania dziecka. Mleko przepływa tak szybko, jak chce tego dziecko, co pozwala ograniczyć przejadanie się, odbijanie i ulewanie mleka oraz powstawanie gazów.

Sen i jedzenie są niezbędne dla zdrowia i szczęścia Twojego dziecka. Wyniki badań przeprowadzonych na próbie losowej dowiodły, że butelka Philips Avent Classic + skraca stan rozdrażnienia o około 28 minut na dobę w porównaniu ze zwykłą butelką (46 min w porównaniu do 74 min, p = 0,05). Jest to szczególnie widoczne w nocy.**

Podczas karmienia dziecka wyjątkowy zaworek smoczka zgina się, umożliwiając dopływ powietrza do butelki zamiast do brzuszka dziecka.

Smoczek został wykonany z silikonu — materiału niezawierającego bisfenolu A, zgodnie z dyrektywą UE (2011/8/EU).

Smoczek Classic + ma nowy kształt, dzięki któremu jego czyszczenie jest jeszcze łatwiejsze.

Zalecamy używanie smoczka Classic + wyłącznie z butelkami Classic +.

Oczekując odpowiedzi podaj e-mail lub telefon