Ważne: strona http://www.markusia.pl wykorzystuje pliki cookies w celach realizacji procesu zamówienia oraz statystycznych. Polityka plików cookies ». | Zamknij »
CE

Nazwa: Piramidka - buduj, układaj i łącz

Dostępność: dostępny

Wysyłka: natychmiastowa / 15 zł

Marka: K's Kids »         zobacz stronę www »

Asortyment: klocki »

Wiek: 6m+

Kolor: różnokolorowy

Materiał: plastik, guma

Wymiary (cm): 24 x 12

Waga: 0.274kg

kkids.jpg
Zamówienia tel. 605 330-474
 
opisfunkcje rozwojowepobierz zapytanie o produkt
Prezentacja produktu  

 

Doradca Rozwoju Dziecka >>

Wybierz właściwe zabawki rozwojowe dla Twojego dziecka.

 

To nowa wersja klasycznej gry.
Ustawiamy słupek, a następnie nakładamy pierścienie.
Pierścienie można również łączyć ze sobą tworząc łańcuch.
Słupek i pierścienie są miękkie i bezpieczne dla małych rączek. Układanka rozwija koordynację i ruchy precyzyjne.


Etap 1 (6-18m)

Cel: Ćwiczenie motoryki dużej - chwytanie.
Metoda: Pop N Stack wykonany jest z pierścieni i słupka różnych rozmiarów. Zachęć dzieci do chwytanie plastikowych części obiema rękami prawą i lewą.
 

Cel: Ćwiczenie motoryki dużej.
Metoda: Połącz trzy z części. Zachęć dzieci do trzymania i potrząsania nimi jak grzechotką. To ćwiczy ich motorykę dużą.
  

Cel: Rozłączanie części.
Metoda: Połącz którekolwiek dwie części. Zachęć dziecko do rozłączenia ich poprzez ciągnięcie na boki. Zabawa ta ćwiczy umiejętności motoryki dużej i ruch poziomy ich rąk i ramion.


Etap 2 (12-24m)

Cel: Nauka liczb.
Metoda: Naucz dzieci rozpoznawać liczby ze słupka.

Cel: Łączenie (poziom łatwy).
Metoda: Użyj pomysłu z ćwiczenia 2.6, zachęć dzieci do łączenia dwóch lub więcej pierścieni razem. Zabawa ta ćwiczy ich motorykę dużą i małą.


Etap 3 (18-30m)

Cel: Łączenie (poziom średni).
Metoda: Zachęć dzieci do łączenia trzech lub czterech pierścieni. Zabawa ta ćwiczy motorykę małą i dużą dziecka.


Etap 4 (24-36m+)

Cel: Łączenie (poziom zaawansowany).
Metoda: Zachęć dzieci do wolnego łączenia sześciu pierścieni. Zabawa ta ćwiczy ich motorykę małą i dużą.

Cel: Budowanie z Pop N Stack and Fun Park.
Metoda: Części z Pop N Stack i części z zestawu Fun Park są kompatybilne. Dzieci mogą łączyć je aby stworzyć więcej konfiguracji. (Zauważ: Zestaw Fun Park jest sprzedawany osobno).


  • rozwój logicznego myślenia: Inteligencja logiczna jest zdolnością łączenia poszczególnych elementów informacji. Rozwój tej funkcji wiąże się z kształtowaniem się u dziecka pomysłowości, umiejętnością porządkowania, wnioskowania i rozwiązywania problemów.

  • rozwój poczucia własnej wartości: Poczucie własnej wartości jest kompleksowym odczuciem osiągnięć, które dziecko odbiera ze strony ważnych dla niego ludzi, w szczególności od rodziców i rówieśników. Kiedy dziecko może dokończyć zadanie, jakie stawia przed nim zabawka, jest z siebie zadowolone co wpływa na budowanie lepszej samooceny.

  • rozwój ruchów całego ciała: Ruchy całego ciała są możliwe, dzięki grupie dużych mięśni odpowiedzialnych za poruszanie. Mięśnie te umożliwiają dziecku podnoszenie główki, przewracanie się na brzuszek, raczkowanie, siadanie i chodzenie. Rozwój dużych mięśni rozpoczyna się już w pierwszych tygodniach życia dziecka.

  • rozwój ruchów precyzyjnych: Mięśnie "małe" kontrolują dłonie, palce, mimikę twarzy, umożliwiają koordynację wzrokowo-ruchową oraz prawidłową artykulację wyrazów.

  • rozwój wyobraźni i kreatywności: Rozwijanie wyobraźni małego dziecka jest nieodzowne w procesie kształtowania myślenia abstrakcyjnego i kreatywności. Cecha ta wpływa na zdolność do improwizacji, przejmowania inicjatywy i umiejętność rozwiązywania problemów.

  • rozwój zmysłów: Podstawowe zmysły: wzroku, smaku, słuchu, węchu i dotyku pobudzają ciekawość dziecka i zachęcają je do odkrywania świata. Pobudzanie zmysłów dziecka i odpowiednia ich stymulacja pomoże mu lepiej rozwinąć zdolność odbierania informacji z otoczenia.

  • Oczekując odpowiedzi podaj e-mail lub telefon