Ważne: strona https://www.markusia.pl wykorzystuje pliki cookies w celach realizacji procesu zamówienia oraz statystycznych. Polityka plików cookies ». | Zamknij »
Creative Child Magazine 2013 - TOP TOYNagroda dr Toy 2013 - 100 BESTZabawka Roku 2013CE

Nazwa: Klocki Popboblocs - Plac zabaw

Dostępność: dostępny

Wysyłka: natychmiastowa / 15 zł

Marka: K's Kids »         zobacz stronę www »

Asortyment: klocki »

Wiek: 18m+

Kolor: wielokolorowy

Waga: 0.558kg

kkids.jpg
Zamówienia tel. 605-036-950
 
opisfunkcje rozwojowepobierz zapytanie o produkt

Promocja:

Kupując ten produkt, możesz otrzymać wyjątkową Książeczkę Crocopen do nauki angielskiego za 1 zł!

Promocja obowiązuje: od 2020-04-22 - 2020-08-31
Prezentacja produktu  

 

Doradca Rozwoju Dziecka >>

Wybierz właściwe zabawki rozwojowe dla Twojego dziecka.

 

Przedstawiamy Państwu kolekcję mięciutkich, gumowych klocków Popboblocks, które zapewniają najmłodszym niekończącą się zabawę. Dzięki możliwości łączenia ich ze sobą, tylko wyobraźnia dziecka będzie granicą ich możliwości.
Popboblocs możesz ze sobą łączyć i rozłączać, jak tylko chcesz. Kolorowe, wytrzymałe i bezpieczne. W skład zestawu 16 klocków w 5 różnych kształtach wchodzą również dwie postacie K’s Kids. Twoje dziecko będzie się świetnie bawiło budując miasta, łodzie i wymyślne stworki. Zestaw ten jest kompatybilny z wszystkimi zestawami z kolekcji Popboblocs.


Etap 1 (6-18m)

Cel: Toczenie klocków Popbo Blocs.
Metoda: Zachęć dzieci do toczenia zielonego cylindra po podłodze. Zabawa ta ćwiczy nie tylko motorykę duża dzieci ale i małą. Możesz również z innych klocków  stworzyć kółko.


Etap 2 (12-24m)

Cel: Wskazywanie cech charakterystycznych twarzy i części ciała.
Metoda: Nazwij części ciała i twarzy Patryka lub Bobbiego (np. nos Patryka lub lewa stopa Bobba) Zachęć dziecko do wskazania części ciała lub twarzy.


Etap 3 (18-30m)

Cel: Gra w kręgle.
Metoda: Użyj Patryka lub Bobba jako celu. Zachęć dziecko do zbicia "kręgli" tocząc zielony cylinder w ich kierunku. (Możesz również stworzyć koło z dwóch pół kolistych klocków) Zabawa ta ćwiczy  motorykę dużą dziecka i jego celność ( Dostosuj dystans celu dla różnych poziomów trudności).


Rozmiar:

 • kwadrat: szer. 5 x wys.5 x dł. 5 cm
 • trójkąt: szer. 6 x wys. 5 x dł. 5 cm
 • łuk: szer. 10 x wys. 5 x dł. 5 cm
 • cylinder: śr. 4 x wys. 5 cm
 • koralik: śr. 4.9cm

książeczka: A6, 48 stron


 • rozwój emocjonalny i społeczny: Obejmuje wszystkie umiejętności związane z emocjami i interakcjami z innymi osobami. Umiejętności te kształtują nasz charakter, wzbogacają osobowość i pozwalają na prawidłowe funkcjonowanie w społeczeństwie.

 • rozwój logicznego myślenia: Inteligencja logiczna jest zdolnością łączenia poszczególnych elementów informacji. Rozwój tej funkcji wiąże się z kształtowaniem się u dziecka pomysłowości, umiejętnością porządkowania, wnioskowania i rozwiązywania problemów.

 • rozwój poczucia własnej wartości: Poczucie własnej wartości jest kompleksowym odczuciem osiągnięć, które dziecko odbiera ze strony ważnych dla niego ludzi, w szczególności od rodziców i rówieśników. Kiedy dziecko może dokończyć zadanie, jakie stawia przed nim zabawka, jest z siebie zadowolone co wpływa na budowanie lepszej samooceny.

 • rozwój poznawczy: Organizując dziecku otoczenie w pierwszych latach życia, wpływamy na jego szeroką gamę działań i doznań, niezbędnych w poznawaniu i badaniu świata znajdującego się wokół niego.

 • rozwój ruchów całego ciała: Ruchy całego ciała są możliwe, dzięki grupie dużych mięśni odpowiedzialnych za poruszanie. Mięśnie te umożliwiają dziecku podnoszenie główki, przewracanie się na brzuszek, raczkowanie, siadanie i chodzenie. Rozwój dużych mięśni rozpoczyna się już w pierwszych tygodniach życia dziecka.

 • rozwój ruchów precyzyjnych: Mięśnie "małe" kontrolują dłonie, palce, mimikę twarzy, umożliwiają koordynację wzrokowo-ruchową oraz prawidłową artykulację wyrazów.

 • rozwój umiejętności artystycznych: Inteligencja artystyczna jest zdolnością do uczenia się o kolorach, kształtach, formach oraz umiejętnością rysowania linii, rozróżniania muzyki i rytmu, rozumienia proporcji i perspektyw. Zabawki o wyrazistych kolorach, książeczki, kolorowanki, zabawki muzyczne i sortery pomagają w rozwoju tej umiejętności.

 • rozwój umiejetności językowych: Inteligencja językowa to umiejętność wydawania dźwięków i używania języka, wyrażania siebie i rozumienia innych ludzi. Zabawki doskonalące umiejętność rozumienia słów, rozróżniania dźwięków, rytmów i form fleksyjnych wpływają na rozwój tej funkcji w procesie rozwoju.

 • rozwój umiejętności komunikacji: Umiejętność komunikacji jest zdolnością do prawidłowego porozumiewania się z innymi, szczególnie istotną przy wykonywaniu zadań wymagających współpracy. Do rozwoju tej zdolności przyczynią się zabawki przeznaczone do odgrywania różnych ról, pacynki, książeczki z opowiadaniami, zabawki przedstawiające rożne postacie np. z kreskówek.

 • rozwój wyobraźni i kreatywności: Rozwijanie wyobraźni małego dziecka jest nieodzowne w procesie kształtowania myślenia abstrakcyjnego i kreatywności. Cecha ta wpływa na zdolność do improwizacji, przejmowania inicjatywy i umiejętność rozwiązywania problemów.

 • rozwój zmysłów: Podstawowe zmysły: wzroku, smaku, słuchu, węchu i dotyku pobudzają ciekawość dziecka i zachęcają je do odkrywania świata. Pobudzanie zmysłów dziecka i odpowiednia ich stymulacja pomoże mu lepiej rozwinąć zdolność odbierania informacji z otoczenia.

 • Oczekując odpowiedzi podaj e-mail lub telefon